42 ADET ÇEŞİTLİ DANTEL MODELLERİ

Bugün sizler için benimde çok beğendiğim güzel ve ilgi çekici Değişik Tığ işi Dantel Modelleri ve Dantel Oya Örnekleri tanıtma istedim. 42 Farklı Danteller arasında Pike ve Çarşaf Dantelleri,Fiskos Dantel Örnekleri,Vitrin ve Köşe Danteller,Ara Danteller gibi bir çok örnek bulunmakta.

Yakın çekim Dantel Resimleri Dantel Örneği çıkarmak isteyen Dantel severler için umarım yardımcı olur. Çeyizlik Dantel Çeşitleri için istekte bulunan hanımlara Köşe Dantel Modelleri üzerine burada hazırladığım sayfada tam 60 Dantele buradan bakabilirsiniz.

Dantelleri ayrı,ayrı görmek isterseniz o zaman burada bulunan 114 tane Yuvarlak Dantel Modelleri arasından mutlaka beğeneceğiniz Güzel Yuvarlak Dantel Örnekleri bulabilir ve buradan bakabilirsiniz.

Tığ işi Örgüler en çok Paspas,Yastık ve Lif Modelleri üzerine istekler oluyor.Burada 70 Tane Lahana Lif Modelleri görebilirsiniz.Açıklamalı ve Videolu Lif Nasıl Yapılır? aynı zamanda bu sayfadan onu da görebilirsiniz.

Havlu Kenarı Dantelleri vazgeçilmez ve her zaman Çeyizlerde bulunur.Havlu kenarı için İğne Oyaları isterseniz buradan ancak Dantel Havlu Kenarlarına da buradan bakabilirsiniz.

66 Tane Kare Dantel Örnekleri Vitrin Takımları,Dantel Salon Takımları,Dantel Peçeteler ve Dantel Sehpa Örtüleri olarak en güzel Kare Dantel Modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Ara ve Uç Dantel gibi bir çok El İşi Dantellere buradan bakabilirsiniz.

Modellere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Comment on 42 ADET ÇEŞİTLİ DANTEL MODELLERİ

6 Trackbacks & Pingbacks

  1. VİDEOLU ANLATIMLI PALMİYE DESENLİ DANTEL YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. EN GÜZEL 42 DANTEL ÖRNEKLERİ | Nazarca.com
  3. 55 TANE EN GÜZEL DANTEL MUTFAK PERDELERİ | Nazarca.com
  4. TIĞLA İKİLİ YARIM YELPAZE ÖRGÜ DANTEL VİDEO | Nazarca.com
  5. EVDE KULLANILAN DANTELLERDEN ÖRNEKLER | Nazarca.com
  6. KENAR DANTELİ VADİ ÇİÇEĞİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares