3’LÜ SAÇ ÖRGÜLÜ KIRMIZI BERE YAPIMI

orgu-3-lu-sac-orgusu-ornekli-bere
orgu-3-lu-sac-orgusu-ornekli-bere

Üçlü Saç Örgüsü Modeli-Türkçe videolu anlatımlı 3 lü Saç Örgüsü Bere  Şiş işi Örnek gördüğünüz gibi Kırmızı Burgulu Modelde diyebileceğimiz Bere modelinde çok güzel görülüyor.

Sevil hanım anlatımı ile yakın bir zamanda umarım Berenin yapılışını da sizler için paylaşabilirim.Özellikle Erkek Örgü Hırkaları, Bayan Hırkaları İçin Böyle Saç örgüsü şiş işi modeller önlerde ve kol üzerin de birer tane kullanıldığında o güzel görünüyor.

Örgü Kırmızı Ponponlu Sa Örgülü Şapka için kullanılan Çift Lastik modeli Berenin içinde bulunan Akordiyon örgü modeline bezeyen örnekle uyum içinde olmuş.

80 ilmek ile başlanıyor ve yaklaşık 13 sıra yani 5-66 santim kadar 2 ters 2 düz şeklinde Lastik modeli yapıldıktan sonra örgü içinde 7 ilmek artırıp model yapılışına geliyor.

Tunus İşi Desenli Yelek isteyen hanımlar içi Türe videolu anlatımı ile en başından sonuna adar Tunus Yeleklerde Desen yapılışı,Bebek yeleklerinde Koltuk ve yaka kesimi tam bütün yelek anlatımına buradaki modelde bakabilirsiniz.

3-lu-sac-orgusu-modeli-bere
3-lu-sac-orgusu-modeli-bere
3-lu-sac-orgusu-sis-isi
3-lu-sac-orgusu-sis-isi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ İÇE GEÇMELİ SAÇ ÖRGÜSÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. SAÇ ÖRGÜLÜ SARI BERE YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares