33 ADET HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ

Bir çok havlu kenarı örnekleri,değişik motif ve örnekleri.çeyiz için seçtiğim güzel örnek ve modelleri.Artık neredeyse bütün evlerdeki,Çeyizlerde ki havluların kenarları dantel,iğne oyası işli.bazıları halka ve firkete ile yapılıyor.

Sizlere benimde beğendiğim Havlu Kenar Dantel modellerinden bir derleme yaptım. Her ne kadar günümüzün gençleri El işlerine çok önem göstermese de Çeyizde Havlu kenarı işlenmiş Havlular sembolik olarak ta bulunuyor.

Havlu Kenarlarına Örnekler için değişik malzemeler kullanarak Dantel,Mekik,Oya ve Firkete yanına aynı zamana Havluya desen boyama son yıllara çok görülüyor

El işleri yazan menüye baktığınızda tüm El İşi Modellerine ulaşabilirsiniz. Panç işi Havlulara ilgisi olanlar için burada Satılık Panç işleme Havlulara bakabilirsiniz.

Videolu Havlu Kenarı Örneği isterseniz renkleri ve modeli ile sizlere Havlu Kenarı Öğretici videoyu izlemenizi tavsiye etmek isterim.

Şablonlu Havlu Kenarı Modeli şablona bakarak rahatlıkla örnek çıkaran hanımlar için.

Hatta iceceklerin açma halkalarını dahi kullanarak bir çok havlu kenarı işlenmiş.Hazır satılanları olsada emek verilenin yeri ayrı tabi. Bütün Havlu Kenarlarına Buradan Ulaşabilirsiniz

güncelleme:19.10.2015

Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares