3 PARÇADAN OLUŞAN 975 TL BEBEK ODASI TAKIMI


975-tl-bebek-odasi-takimi-modelleri

Büyüyen Beşikli Ucuz  Bebek Odası Takımı- 2014 Ucuz Bebek Odaları-1000 Tl altındaki Bebek Odası Modelleri

Büyüyebilen ayak ucunda alt açma ünitesi olan iki kapılı gardolap ve Sifonyeri ile bu takımın fiyatı 975.00 TL. Oldukça uygun fiyata satılan bu güzel bebek odası takımı ucuz ve güzel bir bebek odası modeli arayanlar için çok uygun. Hem kız bebek odası , hem erkek bebek odası olarak kullanabilirsiniz.  Üretiminde 1. sınıf Mdf kullanılan bebek odasının boyasında da kurşunsuz poliüretan boya kullanılarak bebeklerin sağlığı ve güvenliği ön planda tutulmuş.

Hem büyüyen bebek karyolası olan hem sallanan beşik bir arada olsun diyen anneler için güzel bir seçim.  Beşiğin büyemesindeki en büyük avantac tabiki bu mobilyayı çocuğunuz büyüdüğünde de bir süre daha kullanabileceğiniz olması. Alt açma ünitesini bebek odasında farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Bebek odası takımında toplam 9 çekmece moduluü olması depolama alanı için çok iyi. Küçük bebek deyip geçmemek gerekiyor devamlı büyüyen bebeklerin alışverişi hiç bitmiyor haliyle.

Parlak lake boya ile oda daha canlı renklerde görünüyor.  Beşiğin sallamak istemediğinizde yanlarda bulunan çengelleri taktığınızda sallanmasını engelliyerek 2. küçük çocuğu olanlar için çok iyi. İstediğinizde sallanmasının önüne geçebiliyorsunuz.

975-tl-bebek-odasi-takimi-modelleri
975-tl-bebek-odasi-takimi-modelleri

Bebeğin beşiğinin yanlarda bulunan korkulukları asansör sistemi sayesinde aşağı yukarı haraket ettiriliyor bu şekilde anne bebeğini yatağına yatırıp alırken hiç zorluk çekmeyecek. Demonte özelliği sayesinde söküp takma kolaylığı sağlayan bu bebek odası taşınma açısından büyük kolaylık sağlıyor.2 yıl garantisi olan bu ucuz bebek odası takımı yılın moda dizaynalarında bebeğinizin uzun yıllar kullanabileceği kalitede imal edilerek uygun fiyatlarda bebek odası takımı arayan anne ve babaların hizmetine sunulmuştur. Peşin ya da kredi kartına taksitle satın alabileceğiniz bu güzel ve ucuz bebek odası takımına burdan ulaşabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*