3 DÜZ 3 KES TÜRKÇE VİDEOLU KOLAY ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI


3-duz-3-kes-orgu-modeli-yapilisi
3-duz-3-kes-orgu-modeli-yapilisi

Sevgi hanım sağ olsun Örgü örmeyi hem Yaz hem Kış aylarında seven hanımlar için her gün yeni ve çok şık Örgü

3-duz-3-kes-orgu-modeli-yapilisi
3-duz-3-kes-orgu-modeli-yapilisi

Örnekleri ile bizlere güzel Şiş İşi Örgüler öğretiyor.Bugün ise 3 Düz 3 Kes Örgü Modelini yine Türkçe Videosu ile Sevgi hanımdan öğreneceğiz.

Sevgi hanımın ellerine sağlık kolay ve güzel bir örnek öğrenmek isteyen hanımları Bugün yine hayal kırıklığına

uğratmadı ve bizimle bu güzel Örgü desenini paylaştı. Her gün yeni örgü modeli paylaşımı için merak ve sabırla bekleyen nazarca örgü sevenleri için Yazlık giysi ve bir sürü yerde kullanılan bu örnek göründüğünden çok daha kolay ve çabuk örülüyor.

Ajurlu Örgüler,Delikli Yazlık örgü modelleri ve File model örgü örnekleri için çok fazla istek alıyorum ve ben de elimden geldiğinde sizlere hem Tığla örülen Örgüler hem de Şiş ile örgü modellerini Örgücü hanımlar sayesinde devamlı paylaşabiliyorum.Dün Yaz Gülü Örneğini sizlere sunmuş ve çok beğeni ve paylaşım almıştık.

3 ve Katları ile örülen bu örneğin değişik örgü modellerini nette görebilirsiniz.Ancak burada Yazlık örnek olması adına Ajur daha sık kullanılmış. Yazlık örgü kıyafetler için başlangıcında Lastik örmezseniz Bu örnekle Kış aylarında da Bebek Hırkalar,Örgüden Bebek Kazakları,Bebek yelekleri örecek olan hanımlar 6-7 sıra Lastik örgüsü yapabilirler.

3 Düz 3 Kes örneği adını örülüş şeklinde alıyor.Örgü Öğreniyorum takipçisi hanımlar El işi yazan bölümde kendileri için çok güzel Farklı Örgü Fikirleri bulabilirler

3 Düz 3 Kes Örneği Türkçe Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. YAZLIKLAR İÇİN DEĞİŞİK HARAŞO ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. ÇOK ŞIK ÖRGÜ DESENLERİ VE VİDEOLU TÜRKÇE ÖRGÜLER | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*