24 TANE ÖRGÜ ÇOCUK ELBİSELERİ

orgu-2015-kiz-cocuk-elbise-modelleri

Örme 2015 En güzel Tığ ve Örgü şişleri ile örülen Kız Çocuk ve Bebek Elbise Modelleri.Cepli uzun kollu,İçine Badi giydirilen,Yandan düğmeli,Fiyonklu,Omuzdan Düğmeli,Bolerolu Örgü Elbiseler ve Çantalı Örgüden Çocuk Elbise Örnekleri.

Kız çocukları için Örülen Örgü Elbise Çeşitleri arasından sizler için en beğendiğim 24 Adet Örgü ile yapılan Elbiseleri bir araya getirdim.

Kışlık Örgü Kız Bebek Elbiseleri birbirinden Şirin. Bazı modellere yine aynı renk ip ile Çantalı Elbiseler takım olarak örülmüş.

Örgü Çocuk Bereleri içinde yine sizler için en güzel Örme Bere Örneklerini bir araya getirdim. Bazı Berelere yine aynı şirinlikte ve örnekte Atkılar da eşlik etmekte.

Patikli Saç bantlı veya Patikli Örgü Elbise modelleri arasından çocuklarınıza istediğiniz modeli örebilirsiniz.

İsteyenler için Örgü Bebek Yelekleri sayfamızda da sizler için En Güzel Örgü Bebek Yelek Modelleri bulunmakta.

54 tane Örgü Elbise Modellerine de buradan ulaşabilirsiniz. Bazı Örgü Elbiseler Askılı veya kısa kollu. Bu Örgü ile örülen Elbiselerin içine kız çocukları için satılan Badilerden giydirebilirsiniz.

Daha fazlası için El İşleri menüsüne bakmanız yeterli

orgu-2015-kiz-cocuk-elbise-modelleri
orgu-2015-kiz-cocuk-elbise-modelleri

Resimlere Tıklayarak Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. YARISI KUMAŞ YARISI ÖRGÜ BEBEK ÇOCUK VE BAYAN ELBİSE ÖRNEKLERİ | Nazarca.com
  2. 77 TANE ÖRGÜ YAZLIK ASKILI ÇOCUK ELBİSE MODELLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares