2018 ÖRGÜ 120 TANE BAYAN YELEKLERİ


Orgu-bayan-yelek-modelleri-2018
Orgu-bayan-yelek-modelleri-2018

2018 Örgü Bayan Yelek Modelleri ve Örnekleri görmek isteyenler Tam 120 Adet Tığla ve Şişle Örgü Kadın Yelek Modelleri için Buyurun Seçme Yelekler.

Örgü Anne  Yelekleri ve Gelin Yeleklerinin yan sıra Değişik Örgü Teknikleri ile yapılan Yeni Örnekli Yelek Modelleri sizlere Örgüler de iham verecektir.

Bazı Modellere baktığım da Bunları ören hanımlara inanılmaz saygı duydum.Özellikle Pembe İrlanda Dantelli Yelek Modeli ve Beyaz Çok Örgü Örneği ile yapılan Bayan Hırkası gerçekten harika.

bayan-orgu-yelekler-2018
bayan-orgu-yelekler-2018

Yeşil Yakalı ve 2-3 Örgü Model ile yapılan Tam Kışlık Bayan Örgü Ceket Modeli inanılmaz sabır ve özveri isteyen bir Model.

Geçen gün Paylaştığım Şiş işi Papatya Örgü Motifi ile yapılan Lila ve Gri iple örülen Uzun Kollu Örgü Kadın Ceketi sade ve şık.

Örgü Bayan Bolerolar,Örgü Yeni Bayan Ceketleri ve Hırkaları ayrıca Dantel Cepken Yelek ve Örgü işi El Yapımı Yelekler arasından seçtiğim Modeller umarım hoşunuza gitmiştir.

Çeyizlik Bayan Yelekler 2018 Modelleri gerçekten daha çok örnekli ve daha çok el emeği isteyen Örgülerden seçilmiş.

Resimlere Tıkladığınızda Net ve Büyük Görebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca

44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir’li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet’ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz.
Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2018 TIĞ İŞİ GELİN YELEĞİ AÇIKLAMALI | Nazarca.com
  2. YENİ MODA TIĞ İŞİ BAYAN YELEK YAPIMI | Nazarca.com
  3. EL ÖRGÜSÜ ŞİŞ VE TIĞLA 72 TANE BAYAN HIRKALARI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*