2018 LİF MODELİ ÇİÇEKLİ YILDIZ

cicekli-yildiz-2018-lif-modelleri
cicekli-yildiz-2018-lif-modelleri

2018 Lif Modelleri ve Yapılışları için Yeni ve Değişik Modeli İle Farklı Lif Deseni yapımı Türkçe Videolu anlatımıyla sizler için.

Açıklamalı Yeni Lif Örgüleri ve Tığ işi Modellerin en güzelleri yine sizler için Tığ İşleri bölümün de. Çeyizlik Lif Modeli için yine Yıldız Lif Modeli ancak Farklı Modeli ile burada ki Örgü Banyo Lif Modeline de bakabilirsiniz.

2018-lif-modelleri
2018-lif-modelleri

Hanımlar venden Yeni ve Değişik Örgü Sabun Bezleri Modelleri istiyorlar ve ben önceki günlerde burada tam 110 Tane Güzel ve Çeyiz İşi Lif Modellerini sizler için burada paylaştım.

Bugün Lif Örneği,Bebek Battaniye ya da Tığ İşi Bayan Yelekleri için Örnek olarak kullanabileceğiniz Cicili Bicili Tığ İşi Örnek yapılışı modelini paylaştım görmek için buradan bknız.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KARE GÜNLÜK LİF MODELİ AÇIKLAMALI VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares