2018 ANADOLU İĞNE OYALARI

2018-anadolu-igne-oyalari
2018-anadolu-igne-oyalari

Burada Tam 75 Tane 2018 İğne Oyaları Modelleri arasından seçilen Anadolu İğne Oyası Örnekleri ile Yazmalar,Havlular,Yemeniler,Namazlık İğne Oyaları ve Çeyizlik Yeni İğne Oyaları Görebilirsiniz.

2018 Yeni İğne Oyaları içinde bir kaç tane Eski ama çok bilinmeyen gördüğünüzde çok beğeneceğinizi umduğum İğne Oyalı Yazma Örnekleri de ilave ettim.

anadolu-igne-oyasi-modelleri
anadolu-igne-oyasi-modelleri

2018 Yöresel İğne Oyaları içinde Trabzon İğne Oyalar,Bolu İğne Oyaları,Karadeniz İğne Oyaları,Rize İğne Oyaları,Mardin İğne Oyası Modelleri gibi bir Çok ilimize ait Oya Örnekleri görebilirsiniz.

Hamarat Hanımların ellerinden çıkan bu El İşi Modellerinin hiç biri bana ait değildir. Emek sahibi hakkı geçen hanımlara çok teşekkürler böyle güzel Modası hiç geçmeyen Çeyizlerin baş köşesinde her zaman yeri olan Oyaları sundukları için.

Tesettürlü olmayan hanımlar da Böyle Güzel Oyalı ularlar kullanabilirler. Saçınıza ya da Boynunuza Bağlayacağınız Ucu İğne Oyalı Fularlar sizlere şıklık katacaktır.

Anlatımlı Yeni Oyalar için lütfen Menü yazan bölümden El işleri bölümüne bakınız.Modeller arasında Bulunan beğendiğiniz Oyaları Yorumlar bölümüne yazarsanız sizler için Açıklamalı yapılışını bulup sayfamda paylaşırım.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. BONCUKLU BEYAZ KOLAY İĞNE OYASI YAPIMI | Nazarca.com
  2. MISIRLI İĞNE OYASI MODELİ AÇIKLAMALI YAPIMI | Nazarca.com
  3. 2018 İĞNE OYALI HAVLU KENARI YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares