2016’nın ceket modası: Bu yıl hangi konsept trend?

2016’nın ceket modası: Bu yıl hangi konsept trend?

Günlük giyimde spor tercihlerden, resmi davetlerde ‘daha ciddi’ tercihlere, iş için tercih edebileceğiniz hem şık hem de rahat seçimlere ceketler her tarza hitap eden, herkesin tercihi olmayı başarmış giyim ürünleri.

Şık ve rahat

Ceket modellerinde öne çıkan en önemli anahtar kelime, yine şık ve rahat olması! Şık ve rahat ceket modellerini hem günlük kullanımda, hem iş için, hem de çeşitli davetlerde tercih etmek mümkün. Stil sahibi kadınların vazgeçemediği ceketlerde tarzlar değişiyor, ama şıklık asla gitmiyor! Ceket seçimlerinde en iyisini bulmak adına tüm tarzlardan size bahsedeceğiz…

14236633-mcqo3w6s 15121912-wtvreeZQ 15226375-i57Gsb98

Asimetrik kesimler bu yılın modası

Klasik kadın ceketlerinden ziyade 2016 ceket modasında, kadınların en önemli tercihi asimetrik kesimler oldu. Klasik çizgi birçok kişinin favorisi olabilir, ancak stil sahibi kadınların, özellikle gömleklerle, tişörtlerle ve diğer giyim detaylarıyla gerçekten iddialı kombinler yaratması adına asimetrik kesime sahip ceketler öne çıkıyor.

Normal tarzlar açısından değerlendirirsek süet ceketler, deri ceketler ve kot ceketler, 2015 ve önceki yıllarda olduğu gibi kendini genç hisseden, enerjik bir ruha sahip iddialı kadınların önemli tercihlerinden olmayı sürdürecek gibi görünüyor!

14149349-nf1b22fz

13164534-huEbJIPr

15229144-uIqVM2XN

2016 kadın ceketlerinde öne çıkan renkler

Ceket modasında öne çıkan renkler, elbette ki kombinlere, tarza göre değişiyor ancak ünlü markaların ceket kreasyonlarına bakarsak, kombinlerde tercih edilen detaylara bakarsak lacivert, haki ve gri tonlar 2016’ya damgasını vurabilir gibi. 2016 ceket modasının özellikle kadınların ceket tercihlerine biraz daha ağırlık verdiği ilkbahar döneminde artacağını söyleyebiliriz. Ceket seçimlerinde sezonun trend ceket modellerine bonprix’te göz atabilirsiniz.

Hem yerli, hem de global giyim alanında ses getirmiş önemli markaların en iyi ceket modelleri, kadınların her ortamda tercih ettiği kaliteli ceket konseptleri bonprix’te güncel haliyle sunuluyor. Üstelik çok uygun rakamlarla ve gerçekten önemli ödeme avantajlarıyla!

14090470-TnnvWDtj

16002554-QSRbJWMS

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*