2016 Modasında Göz Dolduran Şal Modelleri2016-sal-modelleri
2016-sal-modelleri

2016 Modasında Göz Dolduran Şal Modelleri

Tesettür giyimin en önemli parçalarından birisi de şallardır. Tesettür giyimin öncü firması örtülüyüm sitesinin hazırlamış olduğu 2016 Ferace Modelleri ve Renkleri konusuna gitmek için www.ortuluyum sitesine bakabilirsiniz. Bu konuda tesettür firmalarının ferace fiyatlarıda karşılaştırılmıştır. Kullanıcı deneyimini artırmak için google yönergelerini izleyen ortuluyum.com sitesi ziyaretçi yorumlarına izin vermektedir. Özellikle boyun kısmının görünmediği şekilde örtünme amacı ile kullanılan şallar bayanların kıyafetlerini tamamlayıcı bir parça olarak çok şık görünmektedir. 2016 şal modasını genel proporsiyonumuz için nasıl bir şal seçmeniz gerektiğini gelin siz değerli okuyucularımız ile birlikte ele alalım. www.ortuluyum.com’un hazırlamış olduğu benzer yazılara bakıcak olursak 2016 ferace modelleri, 2016 tesettür elbise modelleri şeklinde tesettür modasına yön veren paylaşımlar olduğu görülür. Bu yüzden örtülüyüm ekibini tebrik ederiz. Tesettür Modelleri aramalarında ortuluyum sitesinin başarısı göz doldurmaktadır. Öncelikle yuvarlak yüzlü bayanlardan başlamak isledik. Çünkü yuvarlak yüzlü bayanlar için normal eşarp yerine örtü olarak şal kullanılması yüz hatlarını toparladığından çok daha doğru bir tercih olacaktır. Sizde yuvarlak ve geniş bir yüz hattına sahipseniz yüzünüzün çok daha ince uzun görünmesi için şal kullanmayı tercih etmelisiniz. Eşarplar ise daha çok ince ve uzun ve keskin bir yüz tipine sahip olan ve yüz kemikleri daha belirgin olan bayanlar için bu sezon ideal bir seçim olacaktır. 2016 eşarp modasında genelde ince çizgilere sahip olan Twill eşarplar ie daha kolay şekil aldığı için bu sezon pek çok bayan tarafından tercih edilecektir. Siz de ayna karşısında eşarbınıza şekil vermek saatlerce uğraşan bayanlardansanız, Twill eşarp modelleri sizin için en doğru seçim olacaktır. Fiyat açısından da oldukça uygun olan Twill eşarplarından dolabınızda birkaç tane bulundurmanız sizin için değişik bir kombineler oluşturmanız için bir tamamlayıcı olacaktır.

2016-sal-modelleri
2016 Tesettür Modelleri

Şifon Şallar

2016’nın şal modası arasında en sık tercih edilecek modellerden biride şifon şallar. Hem uygulaması kolay olduğu için hem de görsel yönden çok şık olduğu için bayanlar tarafından daha bu sezon çok tercih edilecek. Şifon şalların daha önceki sezonlarda da çok sık kullanıldığını düşünen bayanlar için önemli bir farklılıktan söz etmeden geçmek istemedik.  Geçtiğimiz sene daha çok düz renk ve modelleri tercih edilen şifon şalların bu sezon küçük çiçek ve yaprak desenli şal modellerini çok sık göreceğiz. Örneğin bu sezon tesettür giyim modellerinde daha çok düz desensiz modeller tercih edilirken, desenli şallar daha çok kullanılacak. Siz de şimdiden kendiniz için desenli şal alabilirsiniz.

İki Yönlü Şallar

 İki yönlü şal modelleri geçen sezonunun çok tercih edilen ürünlerin arasındaydı. Bu sezon yine aynı şekilde iki yönlü şallar sezonda ama farklı olarak. Bu sezon iki yönlü şallar çok daha ince ve daha hafif kumaşlardan yapılmış. Bu da bayanlar için çok daha kolay bir kullanım sağlıyor. Bu yüzden iki yönlü şallardan mutlaka denemeli, hatta dolaplarınızın gözlerinde en az bir iki tane bulundurmalısınız.

Uç Kısımları Desenli Şallar

Bundan iki sezon önce moda olduğunu bildiğimiz, uç kısımları desenli şallar 2016 sezonunda daha çok düz renkli kıyafetlerin üzerine canlılık getirmek için çok kullanılacak. Bu Siz de bu tarz şallarınızda renk tercihi olarak da mümkün olduğu kadar canlı renkleri seçmelisiniz. 2016 ilkbahar yaz modasının renkleri daha açık ve canlı renkler oluğu için, siyah, kahve ve krem renkler bildiğimiz üzere hep var. Ama biz size bu yaz sezonu için  daha çok bebek mavisi, pudra, su yeşili, fujye gibi canlı renkleri şallarda tercih etmenizi ısrar ile tavsiye ediyoruz.

Tesettürde şıklığın sembolü haline gelen şal modelleri ile sizde şıklığınıza daha çok şıklık katabilirsiniz. Aşağıda sizin için oluşturduğumuz 2016 Modasında Göz Dolduran Şal Modelleri adlı galerimize göz atmadan geçmeyin.  Şal modellerini gördüğünüzde düzgün ve şık duruşu ile adeta gözleriniz kamaşacak. Ayrıca çevrenizdeki kişiler arasında tarzınızı ortaya koyacak şık ve asil duruşunuz ile 2016 sezonunda fark yaratacaksınız.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5058 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*