2016 ÇİVİLİ KASNAK İŞİ MODELLERİ VE VİDEOLU ÖĞRETİCİ


2016-civili-kasnak-isi-modelleri
2016-civili-kasnak-isi-modelleri

2016 Çivili Kasnak İşi Modelleri-Kasnakta Yapılan Boncuklu Salon Takımları,Boncuk İşi Yatak Odası Takımlar,Kasnakta Sehpa Örtüleri,Kasnakta Boncuklu Havlu Modelleri,Kasnak İşi Peçetelikler,Yeni Kasnak İşi Örnekleri ve Türkçe Videolu Kasnakta Boncuk İşi Yapılışı.

Çivili Kasnakta Boncuk İşi Örnekleri hepsi birbirinden güzeller.Tutkal boncuklu,Altın simli,Gümüş ve Kurdele ile süslenen Kasnak işi Masa Örtüleri,Çeyizlik Kasnakta Boncuklu Havlular tüm hepsi meraklıları için sizlere sunulmuştur.

çivi kasnakta Tutkalla yapıştırılan Boncuklar için yaracılığınızı kullanarak yapacağınız artık çok moda olan her genç kızın Çeyizinin olmaz sa olmazı Kasnak İşi Modelleri evleri süslemek için çok şıklar.

Kasnak İşleri arasında Renkli Boncuklar,İncili Boncuk ve Taşlı Kasnak işleri en çok Masa ve Sehpa Örtüsü olarak ilgimi çekiyor.Yıldız şeklinde olan Boncuklu Sehpa örtüleri kadar üzerinde Hoş geldin ve isim yazan Boncuk İşi Kasnakta Havlu Örnekleri mutlaka görmeniz gerekenlerden.

Kasnak İşi Takım Örneklerini süslemek için Pul,Taş ve Simli Kurdeleler kadar Kurdele ile yapılan Çiçekler kadar dikkat çekici Yeni Kasnak İşi Örnekleri sayfamızda görebilirsiniz.

Satın almak isteyenler için Satılık Kasnakta Boncuk İşi Modelleri sitemizde Ürün tanıtımı bölümünde Fiyatları öğrenebilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Modelleri Daha Büyük Görebilirsiniz.

Kasnakta Yıldız Peçete Sargı Tekbiği-Videolu Açıklamalı Kadnakta Boncuk İşi Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇİVİLİ KASNAKTA PONPONLU BATTANİYE YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. TIĞ İŞİ BUĞDAY ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*