2 ve 4 RAKAMLARINDAN KUĞU ÇİZİMİ

2-ve-4-kugu-nasil-cizilir

Rakamlardan Nasıl Hayvan Resmi Çizilir

Daha önce sizlerle S harfinden Nasıl Papağan Resmi Çizilir paylaşmıştım şimdi 2 ve 4 Rakamların dan nasıl Kuğu çizilir onu öğreneceğiz.

Sizlerinde gördüğü gibi Kolay resim çizme tekniklerini öğrendiğiniz zaman resim çizmek hiçte zor değil. Kategorilerimizdeki Kolay Resim Nasıl Çizilir adlı menümüzden aklınıza gelen bütün hayvanların nasıl çizildiğini öğreneceğiniz gibi 3 D ev eşyası çizimleri nasıl yapılır?

Kara taşıtları nasıl çizilir? Nasıl Uçak,Gemi,Yelkenli,Tekne,Vapur,Denizaltı,Traktör,Kepçe,Kamyon,Araba gibi araçları en güzel nasıl çizebilirsiniz öğrenebilirsiniz.

2-ve-4-kugu-nasil-cizilir
2-ve-4-kugu-nasil-cizilir
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on 2 ve 4 RAKAMLARINDAN KUĞU ÇİZİMİ

  1. bende 2 çocuk annesi ev hanımıyım hayalim bir gün resim kursuna ve işaret dili kursu sayfa için çok teşekkür ederim inşl bende hayalime kavuşurum

    • Sevgili Duygu Hanım. Lütfen hayeallerinizi ertelemeyin.Sizin Hayaliniz o kadar mütevazi ve güzel ki gerçekleştirilmeyecek imkansız değil. Önümüzde ne kadar zaman var hiç birimiz bilmiyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz dileğiyle :)

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KEÇE EV TEKSTİLİ VE AKSESUARLAR | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*