2 RENKLİ PETEK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

iki-renkli-petek-orgu-modeli

2 Renkli Örgü Modelleri-İki Renkle Örülen Örgüler- Anne İşleri örgü kanalından bizlere çok güzel bir Örgü videosu sunulmuş ve ben bu güzel İki Renkli Petek Örneğini çok beğenerek sizler ile Türkçe Anlatımlı olarak paylaşıyorum.

Her zaman ki gibi detaylı ve anlaşılır bir Örnek anlatımı ile paylaşılmış olan İki renk iple örülen Petekli örneği her türlü örgü modeli için uygun çok şık bir örnek.

Bugün sizler ile daha önce yine Anne işleri kanalının paylaştığı Çıtır Çiçekler Örgü modeli örneğini Türkçe açıklamalı örgü videosu olarak paylaşmıştım.

Sevgili Arkadaşlar sizlerden ricam Örgü videolarını sitemden takip ettiğiniz kadar lütfen videoların üzerinde bulunan Abone Ol butonu ya da linkine tıklayarak videolar çekerek biz site sahiplerinin kullanımına imkan veren kanalları da beğenerek Abone olmayı unutmayın.Nihayetinde bu videolara emek veren onlar ve sizler paylaşılan Videolara Abone olarak bu kanallara destek olabilirsiniz.

Sizlere yine Bugün paylaştığım en yeni örgü videoların dan Örgü Poşetlik Bebek nasıl örülür? Türkçe videolu anlatımlı olarak yine Anne işleri kanalının paylaştığı modeli izleyerek sizde evde Poşetlik örebilirsiniz.

Beğendiğiniz modelleri ve sitedeki diğer içerikleri lütfen sosyal ağlarda paylaşarak siteme ve bana destek olmayı esirgemeyiniz

Keyifli örgüler,İki Renkli Petek Örgü modeli yapımı Türkçe açıklamalı videosu

iki-renkli-petek-orgu-modeli
iki-renkli-petek-orgu-modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on 2 RENKLİ PETEK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares