2-4 YAŞ ÖRGÜ HIRKA SÜVETER TAKIM ÖRME TÜRKÇE VİDEOLU


erkek-cocuk-orme-hirka-suveter-takimi
erkek-cocuk-orme-hirka-suveter-takimi

2-4 Yaşındaki Erkek Çocuklar ve Erkek Bebekler için önünde saç örgülü desenli Süveter modeli ve Yakalı önden düğmeli,2 renkli Çocuk Hırka Örneği Baştan sona Türkçe Videolu Anlatımlı.

Sevil hanımın anlatımı yaptığı Hırka ve Süveteri Takım Çocuk Örgülerini Sevil hanım en başından sonuna kadar ilk olarak Süveter Öre videoları ile paylaşmış.Burada ilk videolar da Süveter Örme aşamaları gösteriliyor ancak Hırka Yapılışı videolarını da sayfaya daha sonra ekleyeceğim bilginize.

suveter-hirka-orgu-takim-yapilisi
suveter-hirka-orgu-takim-yapilisi

Süveter için Nako Elit Baby 100 gramlık Krem rengi ve Kahverengi renkleri ile Süveter için yaklaşık 2 yumak ip kullanılmış.

suveter-hirka-erkek-cocuk-orgu-takim
suveter-hirka-erkek-cocuk-orgu-takim

Sevil hanım özellikle Pirinç Örgü Modelini takım içinde Hırka Yakası ve Süveter modelinin yan örnekleri olarak çok yerinde kullanmış.

kolay-hirkali-suveter-orgu-cocuk
kolay-hirkali-suveter-orgu-cocuk

Omuzları Yaprak Örnekli Kız Çocuk Hırka Modeli nasıl yapılır? yine başta sona Örgü anlatımı ile ,güzel bir şiş örneğinden Hırka Tarifine buradan bakınız.
1. Part Örgü Süveter Tarifi

2.Part Süveter devam ve bitiş

3. Part Bebek Hırka Yapılışı

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YAKALI ÇOCUK HIRKA ÖRME AŞAMALARI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*