1 YAŞA KADAR ERKEK BEBEK YELEK TARİFİ


3-aylik-1-yas-arasi-erkek-bebek-sis-yelek-tarifi
3-aylik-1-yas-arasi-erkek-bebek-sis-yelek-tarifi

3 Aylık 1 Yaş arası için anlatılan Akıllı ip-Batik ya da Ebruli ip olarak adlandırılan İpten V Yakalı Erkek Bebek Yelek Tarifi videolu.

Erkek Çocuk Yelek yapımı için Bravo Samba Bebe marka ip ile 4 numara Misinalı şişler kullanılmış olup Benbek Yelek için 2 Yumak ip kullanılmış.

ebruli-ipten-erkek-bebek-sis-modelli-yelek-anlatimi
ebruli-ipten-erkek-bebek-sis-modelli-yelek-anlatimi

Yeleğin eni 2 cm Boyu 30 cm olmuş. Yeni Doğan Bebek Yelek yapmak için 3 numara Misinalı şiş ile aynı sayıda ilmek atarak yapabilirsiniz.

1-2 Yaş arası Erkek Bebeği olanlar da biraz daha kalın ip ve 5- numara Şiş ile yapabilirler.İlmek artırarak ya da eksilterek istemeyenler bu yöntemi kullanabilirler.

Bir önce yayınlanan Motifli Bolero Modeli Tığla Bolero Yapılışı isteyen Hanımlara önereceğim Modeli ve Motifi ie yapım aşamaları burada.
Erkek Bebek Yelek Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. EKSİLTMELİ SELANİK BEBEK BATTANİYE TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*