Resim Bulunamadı

1.SINIF RESİMLİ HARF ÖĞRENME ÇALIŞMALARI

 • Sponsor Bağlantılar
  1.SINIF RESİMLİ HARF ÖĞRENME ÇALIŞMALARI

  Bir Hocamız Birgün Toplantıda Şöyle Dedi ” Çocuklar Duyduklarını Unutabilirler,Ama Gördüklerini asla” Bende Bundan Yola Çıkarak 1. Sınıf Öğrenciler İçin Resimli Rakam,Adet Öğrenme Çalışmalarını Burda Minikler İçin Topladım.

  1. sınıf ve Okul öncesi Anaokulda Öğretmenlerimize ve Ailelere kaynak olabilecek, Çocuklara Alfabeyi harfleri öğrenmekte etkili olabilecek Resimli Harf Çalışmaları.

  Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Resimli Harf Öğreniyorum Sayfaları  çalışmalarındaki Resimler hem harfin nelerin içinde olduğunu gösteriyor, hem baş harfleri uyan resimleri.

  Tek başına bir çok öğrenci ile ilgilenen Öğretmenlerimiz için bu güzel Alfabe Öğrenme Resimleri Sayfaları yardımcı olacaktır.

  Fakat burada her şeyi öğretmenlerden beklemiyor Öğretmenlerimizin o gün içinde öğrettiklerini bizde resimli Harf çalışmaları ve yazdırma yoluyla evde çocuklarımıza öğretmeliyiz.

  1. sınıf Öğrencilerin 1. dönemi çok zor geçer. Bu Öğretmenler,Öğrenciler hatta Öğrenci ile ilgilenen veliler için dahi geçerli.

  Çocuklar Türkçe Resimli Harf Öğrenme çalışmaları sayesinde Harfleri daha rahat öğrenebildikleri gibi akıllarında tutmakta daha kolayca öğreniyolar.

  Sitemde Öğrenciler için paylaştığım bir kaç sayfanın kısaca ulaşabileceğiniz linklerini de buradan vermek istiyorum. İnsan Şeklindeki El Yazısı Harfler çok Eğlenceli olabilir.

  İlköğretim öğrencileri 1. sınıf minikleri için Boyama dersi hem eğitici hem keyifli geçmesi için Resimli Büyük Harf Boyama Sayfaları çok işe yarayacaktır.

  Tabi küçük şekilde yazılan Alfabe Harflerimizi de unutmuyor ve Küçük Alfabe Boyama Resmli Sayfaları da sizlere sunuyoruz.

  Kırkayak Alfabe Sayfaları birleştirildiğinde sevimli bir Kırayak’a dönüşüyor. Sınıfınızın Alfabe köşesi için kullanabilirsiniz.

  Sizler için bir kaç sayfa 1. Sınıflar Rakam Öğrenme Resimleri,sayfaları da ekledim.  Küçük olan resimlerin üzerlerine tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz.

  Resimli Alfabe Öğrenme Sayfaları Bedava İndir

  Resimli Rakam Ve Adet Öğrenme Çalışmaları

  Nazarca.Com

  Nazarca.Com

  Nazarca.Com

  Nazarca.Com

  Nazarca.Com

  Sponsor Bağlantılar
 • Kimdir? Admin:Dilek Özatmaca-Özsoylu

  Dilek Özatmaca-Özsoylu has written 3206 post in this blog.

  41 yaşında İzmir'li 3 çocuk annesi 8 senedir web siteleri yapan,ilk okul mezunu bir hanımım.Bu siteyi açmaktaki amacım insanlara faydalı olabilmektir.Siz sevgili ziyaretçilerimin yorumlarını bekliyor ve sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum.Devamı

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

El İşleri -Hobiler-Facebook Kapakresimleri-Moda-